لینک زیر یک فروشگاه کامپیوتری است که در اکثر نقاط ایران نمایندگی دارد و می توانید قیمت های قطعات را ببینید.

http://www.mylavan.com

لینک بعدی توضیحات سودمندی در رابطه با وب نویسی است.

http://khaterat.com/www/dars2.php

ودر نهایت

صفری 4 : سریعترین مرورگر

حتی سریعتر از گوگل کروم.

اپل منتشر کرده بتا عمومی صفری 4, آن مرورگر وب ساخته شده بر روی کد باز WebKit موتور مرورگر, برای ویندوز و سیستم عامل x. بالا بردن نسخه جدید بسیاری از ویژگی های جدید و عملکرد بهتر.

The افزایش کارایی اپل می آید به عنوان دو تا تازه جاوا اسکریپت موتور, موتور نیترو,با صفری که تا جاوا اسکریپت اجرا 30 بار سریع تر از اینترنت اکسپلورر 7 و بیش از 3 بار سریع تر از فایرفاکس 3 بر عملکرد رهبری در صنعت آزمون محک بر اساس: IBench و SunSpider.

 

سایتهای برتر :- علاوه بر این یکی دیگر از ویژگی سایت های بالا که شما می توانید در آخرین نسخه از browser.Thanks اپرا به سایتهای بالا پیدا شده است, شما می توانید بسیار زیبا لذت ببرید, در - نگاه - پیش نمایش از وب سایت های مورد علاقه خود را بدون بلند کردن انگشت. صفری 4 بتا آهنگ های سایت شما را مرور و رتبه مطلوب خود, ارائه به 24 عکسها در یک صفحه. حتی می توانید از صفحه نمایش توسط pinning سایت های مورد علاقه به یک مکان خاص در شبکه های دلخواه. که آن را به قفل و موقعیت, پس می دانید که در آن فقط برای یافتن آن را هر بار که سایت های بالا باز به شما.

safari top sites 300x214 Safari 4 : Fastest browser with odd Tabs

صفری - سایت های برتر

جلد جریان :- جدید به صفری, جلد جریان ارائه می دهد بسیار راه بصری را بررسی تاریخچه سایت خود و سایت های bookmarked, ارائه کامل پیشنمایشهای صفحه ای از وب سایت ها که نگاه را دقیقا مانند زمانی که آنها نتوانستند آنها را فعال کنید تا آخرین دیدار.

رابط گرافیکی کاربر blends خیلی بهتر با ویندوز ویستا یا XP با نسخه قبلی می رسد Safari.The هستند در مقایسه با تغییر و ترکیب شده با ویندوز رابط کاربری گرافیکی خیلی بهتر شده است و ممکن است یکی از چیزهای بهتری برای کاربر ویندوز استفاده از آن را به عنوان نشانی از آن نگاه مانند مک صفری نمی دهد 3.

تاریخچه کامل جستجو :- با تاریخچه کامل جستجو و پوشش و تله, آنچه می بینید جایی است که به شما رفت. صفری به معرفی یک روش نمایشی برای بازدید کردن سایت جدید, اجازه شما را از طریق صفحه پیش نمایش کامل از سایت شما در تعداد بازدید تلنگر گذشته. شما ممکن است ، اما به یاد کل صفری ندارد, به صورت خودکار ذخیره سازی تمام متن و تصویر بند انگشتی از هر صفحه ای در تاریخ خود. است که باعث آسان برای صفری به بدست آمدن نتایج به یاد داشته باشید حتی اگر کمی درباره سایت شما جستجو برای.

safari history 300x232 Safari 4 : Fastest browser with odd Tabs
صفری سابقه

زبانه ها در بالا : – نوار زبانه به بالای پنجره منتقل شده است و در ترکیب با نوار عنوان برای ذخیره فضا, که به کاربران نوت بوک با صفحه نمایش کوچک به نفع. سایتهای برتر اجازه می دهد برای ساده, در - - پیش نمایش از نگاه کاربران سایت های مورد علاقه از طریق نمایش تا 24, لیست عکسها قابل کلیک, در یک صفحه.

این قابلیت به تب ممکن است برای برخی از کاربران از جمله من به عنوان دادن برگه به نظر می رسد فرد باعث می شود کاربر به حرکت تقریبا نیمی از راه دور .

فیشینگ و بدافزارها حفاظت :- زمین بر روی یک وب سایت و مشکوک به شما اطلاع خواهیم دور حق. صفری به طور خودکار به شما هشدار خواهد شد و صفحه باز نمی شود. پشتیبانی EV گواهی شما اجازه می دهد به راحتی نقطه سایتهای مشروع.

جدای از این ویژگیها , آن همچنین شامل قابلیت جستجوی کامل تاریخچه ,ابزار پاسخ .

در مجموع به نظر می رسد مرورگر جدید برای ساخت به عرصه رقابت شدید یعنی دادن7, فایرفاکس و اپرا با این امکانات جدید و افزایش قابلیت performance.Only زبانهها ممکن است بعضی کاربران تحریک کردن.

بتا جدید در دسترس است برای دانلود کن. جزئیات بیشتر و لیست کامل از امکانات می توان او را در اینجا.تاريخ : جمعه ۱٦ بهمن ۱۳۸۸ | ۸:٤٦ ‎ق.ظ | نویسنده : | نظرات ()