تصویر مورد علاقه خود را انتخاب کنید . توجه داشته باشید که رنگ و شکل ، هر دو برای شما خوشایند باشند . سپس توضیح مربوط به هر شکل را در ادامه مطلب بخوانید و ببینید چه شخصیتی دارید.

ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه ٤ مهر ۱۳۸٩ | ٧:۱٩ ‎ق.ظ | نویسنده : آقای آبی | نظرات ()

افتخارات ملی و ...

چندین وقت پیش خبری رو خوندیم که خانم انوشه انصاری ایرانی مقیم آمریکا با پرداخت مبلغی می‌‌خواد بره فضا- خبر خوشحال‌کننده‌ای بود چون یه ایرانی می‌‌خواست بره فضا و این خبر غرورآفرین بود.

چندین روز بعد ۲۸ / ۶ / ۸۵ تو روزنامه صنعت جهان تیتری رو خوندم با عنوان (با مخالفت روسیه و آمریکا انوشه انصاری پرچم ایران رو از لباس فضاییش حذف کرد). ظاهراً آمریکا و روسیه از نذاشتن خانم انصاری پرچم ایران رو به لباسش بزنه . (البته خواستم خبر رو از سایتش براتون لینک کنم ولی تو سایت نبود ولی تو روزنامه اون تاریخ صفحه آخرش هست) 

تو یه گزارشی خوندم  سال2002 و براساس سرشماری صورت گرفته تو آمریکا, ایرانیان مقیم این کشور, تحصیل کرده ترین قشر جمعیت     خارجی های مقیم این کشور را تشکیل می دهند.56 درصد ایرانیان مقیم آمریکا دارای تحصیلات کارشناسی یا فراتر هستند. سهم ایرانیان در اقتصاد آمریکا با درآمد10 هزار میلیارد دلار, حدود600 میلیارد دلار است (یعنی در حدوو6 درصد). در حالی که ایرانیان مقیم آمریکا کمتر از یک هزارم جمعیت آن کشور را تشکیل می دهند. این جمعیت380 شرکت در سطح ملی ایجاد کرده اند و در550 شرکت نیز عضو مدیریت ارشد هستند.

خیلی از ایرانی‌ها تو آمریکا آدمای سرشناس و معروفی هستن و خیلی هاشون هم پست های مهمی دارن  که چندین نمونه رو زیر براتون نوشتم.( تا اونجایی که تونستم لینک مربوطی از این افراد گذاشتم که اگر دوست داشتید با کلیک روش میتونید مطلب رو بخونید)ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه ٤ مهر ۱۳۸٩ | ۱٢:٤۱ ‎ق.ظ | نویسنده : | نظرات ()